2016. február 12.

Új állásajánlat

Díjképző munkatárs

A VPE Kft. budapesti munkavégzéssel Hálózat-hozzáférési díjmeghatározó munkakörbe keres munkatársat azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

  • díjképzési rendszer elemeinek meghatározásában való közreműködés, ezen belül:
    • a díjképzési elemeket tartalmazó dokumentumok karbantartása
    • adatellenőrzés
    • elemzések és kalkulációk készítése
    • piaci szereplők, illetve azok viselkedését befolyásoló tényezők vizsgálata
    • kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • díjképzés nemzetközi gyakorlatának vizsgálatában és a nemzetközi versenytárs elemzés készítésében való részvétel
  • díjképzést támogató informatikai rendszer használata, közreműködés a szükséges fejlesztésekhez kapcsolódó feladatokban (fejlesztési igények megfogalmazása, tesztelés stb.)
  • jogszabályi előírások előkészítésében és gyakorlati átültetésében való részvétel

A munkakör betöltéséhez követelmény:

  • felsőfokú végzettség (igazolhatóan legalább 2 teljesített félév gazdasági jellegű tantárgyból)
  • angol nyelv legalább középszintű ismerete
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Power Point stb.)
  • monotonitást is tűrő, precíz személyiség
  • terhelhetőség
  • jogszabályi szövegek magabiztos alkalmazásának képessége
  • folyamatszemléletű gondolkodásmód

A követelményeknek való megfelelés a felvételi eljárás során tesztelésre kerül.

Előnyt jelent:

  • vasúti területen szerzett tapasztalat
  • számviteli területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • további idegen nyelv(ek) ismerete

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus csapat
  • professzionális munkakörnyezet
  • betekintés a vasúti szektor működésébe
  • rugalmas munkaidőkeret

A jelentkezéshez szükséges magyar nyelvű önéletrajzot, valamint a motivációs levél magyar és angol nyelvű példányát 2016. március 04-ig a vpe@vpe.hu címen lehet benyújtani.