Munkatársat keresünk

Szolgáltatás kontroller

pozícióba.
A VPE a vasúti piac egyik szereplőjeként kezeli a vonatok pályára lépéséhez kapcsolódó szabályozási dokumentumokat.

Főbb feladatok, munkák:

A vasúti teljesítményekhez kapcsolódó ösztönző rendszer kialakításához és működtetéséhez keressük azt az a munkatársat, aki szeret elemezni, következtetéseket levonni, azokból javaslatokat tenni ezen rendszer hatékonyabb működésére, de nem riad meg a jogszabályi környezet betartásától sem. A vasútszakmai ismeretek megléte nem feltétel, de a munka során elsajátítása elkerülhetetlen. Azonnali kezdés, teljes munkaidő, béren kívüli juttatások, egyéni fejlődési lehetőség egy támogatói környezetben! Jelentkezz bátran!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy vasúti tisztképző
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • önálló, kommunikatív személyiség
  • pontosság
  • középszintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • valamely adatelemző eszköz használatának készségszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Angol nyelvi képzés
  • Ideális munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát