Szabályozási elemek koordinátor

A VPE Nonprofit Kft. budapesti munkavégzéssel, Szabályozási elemek koordinátor munkakörbe keres munkatársat, akár azonnali munkakezdéssel, teljes munkaidő keretében, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Ha érdekel, hogy miként áll össze a magyarországi vasúti pályahálózat igénybevételeinek szabályait rendszerező dokumentum, és ennek részese is szeretnél lenni, jelentkezz hozzánk! A feladataid ellátásához elengedhetetlen többek között a precizitás, a monotonitás tűrés és a logikus gondolkodásmód.

Főbb feladatok:

  • A Hálózati Üzletszabályzat (HÜSZ) elkészítéséhez szükséges pályavasúti információk kezelése, a készítéshez kapcsolódó egyeztetések előkészítése, lebonyolítása
  • A HÜSZ magyar és angol nyelvű verziójának elkészítése, nyilvánosságra hozatala és közzététele
  • Az évközi HÜSZ módosítások magyar és angol nyelvű verziójának előkészítése, ellenőrzése,  koordinálása
  • Közreműködés az osztály által érintett informatikai rendszerekhez kapcsolódó feladatok ellátásában

 Amit kérünk:

  • felsőfokú végzettség vagy vasúti tisztképző
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • jó problémamegoldó, és tervező képesség
  • pontosság
  • középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • vasúti területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Céges laptop
  • Mobiltelefon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, illetve a megjelölt bérigényedet a vpe--.at.--vpe.hu e-mail címre várjuk 2024 június 12-ig.