2017. augusztus 21.

IT menedzser álláslehetőség

Állásajánlat

IT menedzsert keresünk!

A VPE Kft. budapesti munkavégzéssel Szabályozási és Díjképzési IT menedzser pozícióra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Informatikai stratégia elkészítése,
  • Belső szabályzatok előkészítése, szabályzatokban foglalt feladatok elvégzése
  • Közreműködés informatikai fejlesztésekben
  • IT projekt vezetői feladatok ellátása, megbeszélések dokumentálása
  • Általános működési folyamatokhoz tartozó IT támogatás optimalizálása, elemzése
  • Kapcsolattartás rendszergazdákkal, egyéb szakértőkkel
  • A VPE Kft. informatikai eszközeinek felügyelete, informatikai beszerzések menedzselése
  • Nyilvántartások, adatszolgáltatások vezetése, kezelése
  • A VPE Kft. honlapjának felügyelete, adatok feltöltése
  • Adatszolgáltatások biztosítása (pld.„Közadat-program”)
  • Kapcsolattartás és részvétel nemzetközi projektekben

A munkakör betöltéséhez követelmény:

  • felsőfokú gazdasági informatikus, vagy műszaki, vagy programozó matematikus végzettség;
  • minimum 3 év munkatapasztalat;
  • alapszintű rendszergazdai ismeretek;
  • az angol nyelv legalább középszintű ismerete;
  • precíz személyiség, stressz-tűrő képesség, határidőkövetés, csapatban való munkavégzés képessége, jó kommunikációs készség mind szóban, mind írásban;
  • kiváló Microsoft Office ismeretek: Word, Excel, Power Point, Access.

Előnyt jelent:

  • projektben végzett munka
  • adatbázis-kezelés (pgSQL) ismeret
  • vasúti területen szerzett tapasztalat
  • BI eszköz használatában, vagy bevezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • professzionális munkakörnyezet

A jelentkezéshez szükséges önéletrajzot és motivációs levelet 2017. szeptember 05-ig a vpe@vpe.hu címen lehet benyújtani.