Ügyviteli asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

A VPE Kft. hosszú távra keres olyan munkatársat, aki a társaság ügyviteli feladatainak ellátása mellett a reprezentációs és marketing feladatokat is elvégzi. A VPE Kft. honlapján további információkat találsz a cég tevékenységéről és felelősségi köréről.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbi kompetenciákkal:
  • Jó szintű szóbeli és írásbeli kifejezőkészség
  • Megbízhatóság
  • Felelősségtudat
  • Határidő követés
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Power Point stb.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Titkárnői – ügyviteli-ügyintézői tapasztalat előny, de nem követelmény

Amit kínálunk:

Munkavégzés frekventált helyen, modern irodaházban (Budapest, V. kerület, Szabadság tér)
Kiszámítható munkaidő, hétköznapokon 8:00-16:20 között

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Kérjük e-mailben csatold a magyar nyelvű önéletrajzodat munkabérigény megjelöléssel és küldd meg nekünk a vpe--.at.--vpe.hu címre.